רשת צל והצללות

יריעות הצללה/רשתות צל

בקיץ בשיא החום כאשר השמש קופחת מעל ראשינו ואנו רוצים להיות בחוץ אם זה לצרכים פרטים ,בילוי או שעשוע עם הילדים או למטרות עבודה בעסק ,בגן הילדים ,בבריכה או בבית הספר אנו חייבים לתת את הדעת על הסכנה שבכך אם לא נגן על עצמנו באמצעות רשתות צל.
שאנו מבלים את זמננו בחוץ בזמן הקיץ הרבה פעמים אנחנו לא באים מוכנים למזג האוויר החם. דוגמא אחת שהיא מאוד נפוצה, וקורה בכל מקום היא גני משחקים. המקום בו הילדים רצים, נהנים ומשתוללים די הרבה שעות וכל זה מתחת לשמש הלוהטת מעל ראשם. הרבה פעמים לגני המשחקים אין שום דבר שישמור על הילדים ועל ההורים שלהם מפני קרני השמש.

יש פתרון לבעיה: פתרונות הצללה על ידי רשתות צל בקריות!

ניתן לפתור את בעיות ההצללה  ולהמשיך להיות בחוץ גם הילדים וגם הגדולים על פתרון רשת צל . הרשת מותקנת על ידי מתיחת יריעות רשת צל מעל שטח המשחק או שטח הבילוי או העבודה ובכך להמשיך ולהנות מהצל בקיץ. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ואנו נשמח ליעץ ללא עלות על סוג הרשת הצל שמתאימה לכם לפי אופי לעילותכם

יריעות הצללה בקריות – גם בבריכות שחיה ובריכות פרטיות

אנו מנצלים את הזמן בחודשי הקים להינות משעות בבריכות שחייה פרטיות בבית או בריכות שחייה עירוניות וואנו לא נותנים את הדעת לנזקי השמש כאשר רק בגד ים לגופינו .לכן מומלץ מאוד להגן על גופנו על ידי תכשירי הגנה וכמובן למי שלא רוצה להשתזף לשבת תחת רשתות צל בקריות או בצפון.